O WEBU

Nacházíte se na oficiálních stránkách P. Vojtěcha Kodeta, Th.D., karmelitána (O.Carm.), známého především jako exercitátora a přednášejícího na mnohá témata duchovního života.

Tyto webové stánky byly uvedeny do provozu o slavnosti Matky Boží Panny Marie dne  1. 1. 2012. Chceme zde širší veřejnosti představit a prezentovat autorizované články, kázání, přednášky a knihy P. Vojtěcha, a též jeho odpovědi na různé otázky. Bohužel, byť by Vám rád vyšel vstříc, není v moci otce Vojtěcha odpovídat na Vaše mnohé dopisy, e-maily a dotazy. Na těchto stránkách proto naleznete v sekci „důležité otázky“ pouze výběr odpovědí na ty dotazy, které mu lidé na různých akcích v průběhu jeho dlouholetého působení položili.

Děkujeme, že respektujete informativní, nikoli reklamní či odpovědní zaměření těchto webových stránek. P. Vojtěch Kodet dává všem právo použít cokoliv z těchto stránek k dobrým účelům. Pokud se vám nějaký článek na našem webu líbí tak moc, že byste ho chtěli mít na svém, prosíme, umístěte na své stránky také link na článek na našich stránkách. Děkujeme.